Pageidavimų sąrašas 0

Straipsniai

2020 m. makiažo tendencijos

2020 m. makiažo tendencijos

Kiekvieni metai atneša naujas makiažo tendencijas, kurias reikia įvaldyti, todėl jei jums nusibodo makiažas, kurį ištobulinote būdamos karantine, atsidūrėte tinkamoje vietoje. Po tarsi amžinybę trukusios karantininės odos priežiūros ir minimalaus makiažo, skirto virtualiems susitikimams, ši vasara žada ilgai lauktą sugrįžimą prie drąsaus ir linksmo įvaizdžio.

Apatinio trikotažo tendencijos

Apatinio trikotažo tendencijos

Jei dar nesate ypatingai didelės išskirtinio ar drąsaus apatinio trikotažo gerbėjos skubame jums pranešti – tai ypatingai įgalinanti aprangos dalis, kuri suteikia pasitikėjimo savimi. Nors tam tikri apatinių stiliai yra klasika, kuri niekada neišeina iš mados, kiekvienais metais taip pat atsiranda daugybė naujų tendencijų, apie kurias pravartu žinoti prieš sekantį apsipirkimą.

Apatinio trikotažo ypatumai

Apatinio trikotažo ypatumai

Nuo stipriai formuojančių, nėriniuotų ar minimaliai dengiančių iki komfortiškų ir neutralių, apatinių mados nuolat keitėsi. Pastaraisiais metais apatinių pramonė išgyveno ypatingai dramatišką pokytį. Jį lėmė stipriai besikeičiantis vertybių ir moteriškumo supratimas. Nors apatinis trikotažas dažnai būdavo pristatomas kaip fantazijos kurstymo priemonė, šiuolaikiniame pasaulyje vis dažniau išreiškiamos liberalios, moteris išlaisvinančios idėjos, kurių skleidžiama žinia – galia, o ne fantazija.

Geriausios priemonės ir procedūros skirtos kovoti su hiperpigmentacija

Geriausios priemonės ir procedūros skirtos kovoti su hiperpigmentacija

Nesvarbu ar tai būtų tamsios žymės ir dėmės ant odos, atsiradusios dėl melanino pertekliaus, ar įkyrūs randai, kurie niekada neišnyksta, hiperpigmentacija yra labai dažna odos problema. Hiperpigmentaciją sukeliančios priežastys gali būti įvairios, tačiau dažniausiai pasitaikančios yra saulės poveikis, uždegimas arba melazma. Daugiau melanino turinčios odos savininkams hiperpigmentacijos gali būti beveik neįmanoma atsikratyti, nes tamsesnė oda turi ląstelių, kurios esant uždegimui ar pažeidimui, gali gaminti dar daugiau melanino. Laimei, yra daugybė nuostabių produktų, patarimų ir procedūrų, padedančių suvienodinti odos spalvą. Toliau dalinamės odos specialistų geriausių produktų ir procedūrų, skirtų kovoti su hiperpigmentacija rekomendacijomis.

Grožio patarimų atmintinė: kaip naudoti ir tinkamai laikyti mėgstamus kvepalus

Grožio patarimų atmintinė: kaip naudoti ir tinkamai laikyti mėgstamus kvepalus

Kvepalų fanatikai ir ekspertai puikiai žino, jog šių produktų naudojimas turi tam tikras taisykles, todėl ne visi naudojimo būdai yra teisingi ir veiksmingi. Svarbiausias jų naudojimo rezultatas – subtiliai pastebimas aromatas, kuris neerzintų šalia esančių žmonių. Reikšmingas aspektas yra tai, kad tam tikri veiksmai taip pat gali padėti aromatui ilgiau išsilaikyti ant jūsų odos bei leisti mylimiems produktams kuo ilgiau galioti.

Kaip išsirinkti kvepalus?

Kaip išsirinkti kvepalus?

Nesvarbu, ar esate kvapų fanatikas, ar aromatų pasaulyje esate naujokas, atrasti savo mėgstamiausią kvapą gali būti iš tiesų nelengva užduotis. Aromatų medžioklė reikalauja nemažai kantrybės ir pastangų, tačiau apsipirkinėjant fiziškai šis procesas nėra toks bauginantis, kaip apsiperkant internetu.

Kaip išsirinkti tinkamiausias odos priežiūros priemones?

Kaip išsirinkti tinkamiausias odos priežiūros priemones?

Turbūt dauguma esate girdėję, kad dažnai kalbama apie normalios, riebios, sausos, mišrios ar jautrios odos tipus. Ar kada susimastėte, kuris iš šių tipų yra priskiriamas jūsų odai? Manoma, kad laikui bėgant odos tipas gali keistis. Dažniausiai jūsų odos tipas priklauso nuo tokių dalykų kaip: vandens kiekis odoje (tai turi įtakos odos elastingumui), odos riebumas bei jautrumas. Kiekvienas odos tipas reikalauja specifinių odos priežiūros priemonių, todėl yra svarbu išsiaiškinti pagal kokius požymius galima atpažinti skirtingus odos tipus.

Kaip naudoti sausą kūno šepetėlį?

Kaip naudoti sausą kūno šepetėlį?

Praėjusiame straipsnyje išsiaiškinome, jog jei svarstote, kaip geriausiai nušveisti ir atjauninti odą, sausas šepetys yra puikus, daug privalumų turintis šveitiklis. Tačiau prieš pradedant sauso šveitimo procedūrą svarbu žinoti kaip ir kada teisingai ją atlikti. Jei dar nežinote, kas yra sausas kūno šveitimas, tai kasdienis kūno masažas sausu šepetėliu su standžiais šereliais, kuris, kaip teigiama, padeda pašalinti negyvas odos ląsteles, gerina kraujotaką, suteikia energijos, gerina celiulito paveiktos odos būklę ir net papildomai stimuliuoja nervų sistemą.

Kūno dulksnos ir jų privalumai

Kūno dulksnos ir jų privalumai

Pasikvėpinimas mėgstamu aromatu yra neatsiejama daugelio žmonių kasdienybės dalis. Stipriai augantis parfumerijos pasirinkimas daugelį priverčia susimąstyti ir svarstyti, kas gi yra tos stipriai išpopuliarėjusios kūno dulksnos ir kodėl jos gali praversti?Kūno losjonų svarba

Kūno losjonų svarba

Drėkinančių produktų naudojimas yra vienas iš nedaugelio nebrangių būdų, kuriais žmonės gali palepinti savo odą namuose. Šios priemonė apsaugo odą nuo išsausėjimo ir ypač gerai suminkština šiurkščias ir sausas kūno vietas. Kokybiškas losjonas gali padaryti stebuklus ir ypatingai padėti šerpetojančiai, dehidratuotai odai bei sumažinti tokius nemalonius pojūčius kaip odos tempimas.

Rodoma nuo 1 iki 10 iš 33 (4 psl.)