Pageidavimų sąrašas 0

Kvepalai

Kvepalai Bombshell Gold Victoria's Secret kosmetika

Victoria's Secret

Kvepalai Bombshell Gold

49.99€

Paslaptingo aromato parfumuoti kvepalai, verti aukso. Paauksuotų bijūnų bei saldžios vanilės kvapas leis pajusti tikrąją prabangos vertę, kuri nuo šio..

Kvepalai Eau So Party Victoria's Secret kosmetika

Victoria's Secret

Kvepalai Eau So Party

47.99€

Kvepalai, kurie pasižymi itin gaiviu ir prabangiu kvapu. Abrikosų, kriaušių ir cukruotos citrinos aromatas leis pajusti tikrąją prabangos vertę, o šve..

Kvepalai Love Me Victoria's Secret kosmetika

Victoria's Secret

Kvepalai Love Me

47.99€

Paslaptingo aromato kvepalai, verti dėmesio. Prisirpusių gervuogių, narcizų ir sandalmedžio kvapas leis pajusti tikrąją prabangos vertę, o šiluma ir m..

Kvepalai Pink Gold Victoria's Secret kosmetika

Victoria's Secret

Kvepalai Pink Gold

24.99€

Paslaptingo aromato kvepalai, kurie pasižymi itin saldžiu kvapu. Saldžios vanilės ir gintaro akmenėlių mišinys leis pajusti tikrąją prabangos vertę, o..

Kvepalai Tease Heartbreaker Victoria's Secret kosmetika

Victoria's Secret

Kvepalai Tease Heartbreaker

49.99€

Kvepalai, kurie pasižymi saldžiu ir gaiviu aromatu. Tonka pupelių, rožinių latosų ir karambolos aromatas leis pajusti tikrąją prabangos vertę, o moter..

Rutuliniai kvepalai Eau So Sexy Victoria's Secret kosmetika

Victoria's Secret

Rutuliniai kvepalai Eau So Sexy

14.99€

Parfumuoti kvepalai, kurie pasižymi savo moterišku kvapu. Citrusinių vaisių, obuolių ir plaktos grietinėlės aromatas paliks ilgalaikį kvapą ant Jūsų k..

Rutuliniai kvepalai Tease Heartbreaker Victoria's Secret kosmetika

Victoria's Secret

Rutuliniai kvepalai Tease Heartbreaker

14.99€

Rutuliniai kvepalai, kurie pasižymi saldžiu ir gaiviu aromatu. Tonka pupelių, rožinių latosų ir karambolos aromatas leis pajusti tikrąją prabangos ver..

Rodoma nuo 1 iki 7 iš 7 (1 psl.)

Kvepalai
Nesvarbu ar esate kvapų entuziastė, ar naujokė aromatų srityje, garantuojame, jog nuo pat pirmo papurškimo įsimylėsite mūsų naujausius moteriškos kolekcijos kvepalus. Kadangi joks įvaizdis nėra užbaigtas be individualių, aprangą įprasminančių, mėgstamų kvepalų, mes pasirūpinome jumis ir pateikiame platų išskirtinių kvepalų asortimentą atitiksiantį kiekvienos norus. Čia visos ieškančios ko nors saldaus, aštraus ar gaivaus neabejotinai atrasite naują, tobulai kvepalų lentyną papildantį favoritą, kuris taps jūsų nuolatiniu, kasdieniu firminiu kvapu. Mūsų kvepalų platybėse yra tiek stiprių, tiek lengvų kvapų natų, kurios puikiai derės ne tik prie jūsų drabužių, bet ir charakterio savybių. Rinkitės iš visame pasaulyje gerai žinomų ir populiariausių viršūnėje esančių Victoria’s Secret prekės ženklo kvepalų bei užburkite aplinkinius giliai į atmintį įstringančiu ir sunkiai pamirštamu aromatu.
Kvepalai, Victoria's, Secret, kosmetika