Pageidavimų sąrašas 0

Kūno ir veido šveitikliai

Kūno šveitiklis Aloe - Ha Victoria's Secret kosmetika

Victoria's Secret

Kūno šveitiklis Aloe - Ha

14.99€

Dermatologų patikrintas kūno šveitiklis, kuris praturtintas alijošiaus aromatu ir cukraus kristalais. Šveitiklis puikiai nušveičia odą bei ją maitina,..

Kūno šveitiklis Bronzed Coconut Victoria's Secret kosmetika

Victoria's Secret

Kūno šveitiklis Bronzed Coconut

14.99€

Dermatologų patikrintas kūno šveitiklis, kuris praturtintas kokosų pienu ir cukraus kristalais. Šveitiklis puikiai nušveičia odą bei ją maitina, o kva..

Kūno šveitiklis Oat Scrub Victoria's Secret kosmetika

Victoria's Secret

Kūno šveitiklis Oat Scrub

14.99€

Dermatologų patikrintas kūno šveitiklis, kuris praturtintas kokosų aliejumi, avižomis ir cukraus kristalais. Šveitiklis puikiai nušveičia odą bei ją m..

Nauja prekė Kūno šveitiklis Pineapple Scrub Victoria's Secret kosmetika

Victoria's Secret

Kūno šveitiklis Pineapple Scrub

14.99€

Dermatologų patikrintas kūno šveitiklis, kuris praturtintas ananasų ekstraktu. Šveitiklis puikiai nušveičia odą bei ją maitina, o kvapas leis mėgautis..

Nauja prekė Kūno šveitiklis Water Scrub Victoria's Secret kosmetika

Victoria's Secret

Kūno šveitiklis Water Scrub

14.99€

Dermatologų patikrintas kūno šveitiklis, kuris praturtintas jūros druska. Šveitiklis puikiai nušveičia odą bei ją maitina, o kvapas leis mėgautis gaiv..

Kūno šveitiklis Watermelon Scrub Victoria's Secret kosmetika

Victoria's Secret

Kūno šveitiklis Watermelon Scrub

14.99€

Dermatologų patikrintas kūno šveitiklis, kuris praturtintas arbūzų ekstraktu. Šveitiklis puikiai nušveičia odą bei ją maitina, o kvapas leis mėgautis ..

Rodoma nuo 1 iki 6 iš 6 (1 psl.)

Kūno ir veido šveitikliai
Kruopšti ir tinkama odos priežiūra yra kelias į sveiką odą, todėl grožio ritualų metu reikėtų nepamiršti nepakeičiamų eksfoliantų svarbos. Kūno ir veido šveitiklių paskirtis yra pašalinti negyvas odos ląsteles ir suteikti odai elastingumo bei glotnumo pojūtį. Mūsų siūlomi Victoria's Secret šveitikliai padės jūsų odai atrodyti gaiviai, skaisčiai ir švytinčiai. Nušveitę odos paviršiaus nešvarumus, ne tik atnaujinsite odą, bet ir visada ją tinkamai paruošite kitų odos priežiūros produktų aplikacijai. Be to, kūno ir veido šveitiklių poveikis padidins kitų naudojamų priemonių efektyvumą. Atraskite jums tinkamiausią šveitiklį ir kovokite su nepageidaujamomis dėmelėmis, atsikratykite suragėjusios odos, sulyginkite jos tekstūrą, išvalykite užsikimšti linkusias poras bei naudokite eksfoliantą, kad paruoštumėte odą skutimuisi ir tolygiam įdegiui. Rinkitės iš begalės kvapų ir švytėkite nuo galvos iki kojų.
Kūno, veido, šveitikliai, Victoria's, Secret, kosmetika